Projektujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać!

Kim jesteśmy?

Projektujemy, wykańczamy, selekcjonujemy, sprzedajemy – od 2014 roku działamy w branży nieruchomości. Naszą firmę założyliśmy z pasji do designu i pięknych wnętrz!

Co nas wyróżnia?

Zaprojektujemy i wykończymy dla Ciebie przestrzeń, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania. W naszych projektach dbamy o detale i funkcjonalność. Klienci szczególnie cenią sobie współpracę z naszymi architektami, którzy proponują praktyczne, a zarazem nowoczesne i oryginalne rozwiązania!

Znajdziesz u nas również gotowe apartamenty z funkcjonalnie zaprojektowanymi wnętrzami. Wysoka jakość wykończenia pod klucz będzie służyć Ci przez długie lata.

W MOOVIN Group możesz sprawdzić naszą jakość na żywo w kilku mieszkaniach pokazowych. Zadzwoń, umów się na spotkanie, a my pokażemy Ci jakość naszych wykończeń!

A może szukasz mieszkania w stanie deweloperskim? Mamy dla Ciebie wyselekcjonowaną ofertę nieruchomości w najlepszych warszawskich lokalizacjach.

Do tej pory nasz portfel transakcyjny liczył ponad 200 inwestycji mieszkaniowych i stale się rozwijamy.

Kto będzie dla Ciebie pracował?

MOOVIN GROUP to zespół profesjonalistów. Każdy wnosi coś od siebie. Swoją energię, pomysły i przede wszytkim szeroką wiedzę w swojej specjalizacji. Bez tego nie byłoby tak zgranego zespołu i tak spektakularnych projektów.

MOOVIN GROUP to trzy brandy: INTERIORS, APARTMENTS i SELECT. Specjaliści na każdym etapie pozyskania, projektowania i sprzedaży nieruchomości, ściśle współpracują, żeby wszystkie procesy były płynne i spójne. MOOVIN GROUP to nic innego jak interdyscyplinarny zespół!


MOOVIN INTERIORS

To usługa projektu i kompleksowego wykończenia Twojego mieszkania. Wspólnie przygotujemy indywidualny projekt, aby apartament był idealnie „uszyty” pod Twoje oczekiwania. Przed jego wykończeniem, masz możliwość sprawdzenia jakości naszych rozwiązań w gotowych mieszkaniach pokazowych. Jeśli preferujesz pracę zdalną, nasze narzędzia pozwolą Ci szybko przejść przez proces projektowy i realizacyjny. Ty towarzyszysz nam tylko przy określeniu swoich założeń – resztę zrobimy za Ciebie!


MOOVIN APARTMENTS

Sprzedaż nowych apartamentów wykończonych pod klucz. Umów się na spotkanie i zobacz na żywo jakość którą oferujemy w naszych pokazowych mieszkaniach.


MOOVIN SELECT

Oferujemy wyselekcjonowane mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnego wykończenia pod klucz!