Projektujemy mieszkania, w których sami chcielibyśmy mieszkać!

Kim jesteśmy?

Doradzamy, selekcjonujemy, sprzedajemy – od 2014 roku działamy w branży nieruchomości, a naszą firmę założyliśmy z pasji do designu i pięknych wnętrz!

Co nas wyróżnia?

Naszą misją jest znalezienie dla Ciebie wyselekcjonowanego apartamentu, który wykończymy w standardzie premium, w trosce o najwyższą jakość materiałów! W naszych projektach dbamy o detale i funkcjonalność – szczególnie cenimy współpracę z naszymi architektami, którzy proponują praktyczne, a zarazem nowoczesne i oryginalne rozwiązania! To, co nas wyróżnia, to odpowiedzialność za każdy apartament – stajemy na wyżynach naszych możliwości, aby sprostać Waszym wymaganiom! Do tej pory nasz portfel transakcyjny liczył ponad 200 inwestycji mieszkaniowych i stale się rozwijamy.

Kto dla Ciebie pracuje?

Zespół liczy dziewięć osób, w tym dział architektów wnętrz. Chcesz obejrzeć nasze realizacje? Kamil, nasz Project Manager chętnie oprowadzi Cię po gotowych mieszkaniach pokazowych! W naszym biurze przywita Cię między innymi Gabrysia, niezawodny Office Manager. Nad wszystkim bacznie czuwa Dawid – CEO i założyciel MOOVIN GROUP.

Działamy w trzech obszarach – poznaj nas!


MOOVIN APARTMENTS

Sprzedajemy nowe apartamenty, wykończone pod klucz.


MOOVIN INTERIORS

To usługa, którą niedawno wprowadziliśmy dla naszych Klientów – projekt Twojego mieszkania

przygotowujemy wspólnie, aby apartament był idealnie „uszyty” pod Twoje oczekiwania. Przed jego wykończeniem, masz możliwość sprawdzenia jakości w naszych gotowych mieszkaniach pokazowych. Ty towarzyszysz nam tylko przy określeniu swoich założeń – resztę zrobimy za Ciebie!


MOOVIN SELECT

Oferujemy wyselekcjonowane mieszkania w stanie deweloperskim z możliwością indywidualnego wykończenia pod klucz!