Przewiń w dół
Apartament

Wilanów, ul. Branickiego

84 m² Powierzchnia

4 Pokoje

2/4 Piętro

999 000 PLN Cena

Klucze: 03.2021r. Stan

84-metrowe mieszkanie na Wilanowie może być Twoje!

Zielony Wilanów

Najdogodniejsza lokalizacja z łatwym dojazdem do centrum jest jednym z naszych priorytetów, dlatego nasze mieszkania zawsze znajdują się najbliżej komunikacji miejskiej, w otoczeniu parków i lokali usługowych. Ta nieruchomość nie mogła stanowić wyjątku!

Apartament w standardzie premium

Mieszkanie zostało zaprojektowane przez Architekta zgodnie z najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. Apartament zostanie wykończony przez profesjonalną ekipę budowlaną, która już w sierpniu zajmie się wykończeniem pod klucz tego czteropokojowego mieszkania! Wśród materiałów najwyższej jakości odnajdziecie m.in.: markową armaturę łazienkową od firmy Grohe, na podłogach zostanie położona naturalna deska dębowa, a całość aranżacji dopełni indywidualnie zaprojektowane oświetlenie obejmujące liczne sceny świetlne w technologii LED.

Do mieszkania przynależy miejsce garażowe w cenie 39 000,00 złotych. W naszych nieruchomościach główny nacisk kładziemy na funkcjonalność wnętrz oraz poczucie przestrzeni bez względu na metraż. Mamy nadzieję, że właśnie to mieszkanie stanie się Twoim wymarzonym wnętrzem!

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu